Peter Majda 19.06.2023
Spišská diecéza sa omladila o sedem novokňazov
Spišský diecézny administrátor Ján Kuboš vysvätil 17. júna v starobylej Katedrále sv. Martina v Spišskej Kapitule sedem novokňazov.
Spišský diecézny administrátor Ján Kuboš vysvätil 17. júna v starobylej Katedrále sv. Martina v Spišskej Kapitule sedem novokňazov.
Podľa liturgického kalendára slávime 15. júna spomienku sv. Víta, mučeníka.