Mária Bilá 24.01.2020

Najlepší návod na vzťah je Desatoro (3)

Poď spolu s nami skúmať, ako môže desať Božích prikázaní priaznivo vplývať aj na tvoj šťastný partnerský vzťah. Tentoraz to tretie, hoci na prvý pohľad sa môže zdať, že s vecou lásky dvoch ľudí nemá až tak veľa spoločného: „Spomni na sobotňajší deň, aby si ho zasvätil!“ (Ex 20, 8) 
Najlepší návod na vzťah je Desatoro (3)
Ján Lauko 23.01.2020

Víťazstvom sú spoločné chvíle s bratom

Bratská láska, ktorá nepozná hranice. Aj tak by sa dal definovať vzťah medzi Noahom a Lucasom Aldrichovcami z amerického štátu Idaho.
Víťazstvom sú spoločné chvíle s bratom
Mária Bilá 23.01.2020

Daj sa viesť, nie zviesť

Motýle v bruchu, husia koža, psie oči – a zrazu sa vo vás prebudí niečo živočíšne. Hoci sa však vaše hormóny a feromóny plašia ako divé kone, určite ich dokážete skrotiť. A to aj vtedy, vlastne najmä vtedy, keď ste ako dve hrdličky. 
Daj sa viesť, nie zviesť
Mária Bilá 17.01.2020

Najlepší návod na vzťah je Desatoro (2)

Ak uvážime, že desať Božích prikázaní je návod na šťastný život, potom ich pokojne môžeme chápať aj ako návod na šťastný partnerský vzťah. Poď s nami prelúskať to druhé. Dá sa naň pozrieť všelijako, my sa však budeme zaoberať najmä týmto aspektom: Už sa ti niekedy stalo, že ti niekto „prorokoval“, ako dopadne tvoj vzťah? 
Najlepší návod na vzťah je Desatoro (2)
Ján Lauko 16.01.2020

Fitnes mama pomáha objavovať svätosť

Američanka Rebecca Dussaultová je bývalá olympijská bežkyňa na lyžiach, svetová šampiónka, dnes matka piatich detí a fitnes trénerka, ktorú poznajú ako Fit Catholic Mom (Fit katolícku mamu). A to vďaka jej motivačnému programu, ktorý zdravý životný štýl spája s tým katolíckym. Zaneprázdneným matkám týmto spôsobom pomáha, aby svoj život prežívali čo najlepšie.
Fitnes mama pomáha objavovať svätosť