19.03.2020
Čo dobré nám dal nový vírus
Skoro všetko je zatvorené, dokonca aj sväté omše zrušené, nakazených pribúda, niektorí hovoria v súvislosti s COVID-19 ako o Božom treste – ale v duchu hesla „tým, čo milujú Pána, všetko slúži na dobré“ (Rim 8, 28) môžeme predsa len nájsť aj v súčasnej situácii výzvu vyťažiť z nej niečo dobré.




