Martina Jokelová Ťuchová 26.06.2020

Leto s Bibliou (1. časť)

Ahoj, kamaráti!

Už letím, už letím! Aj so zápisníčkom, Svetlúšik.
Leto s Bibliou (1. časť)
Pavol Kall 25.06.2020

Rodina má v Tichomorí veľmi silné postavenie

MARTIN GLUCHMAN (35) sa rozhodol spolu s manželkou Zuzanou pre život na jednom z najodľahlejších miest na svete. V Majure, hlavnom meste Marshallových ostrovov ležiacich v Pacifiku, vyučuje na miestnej univerzite a jeho manželka študuje angličtinu a venuje sa výtvarnému umeniu.
Rodina má v Tichomorí veľmi silné postavenie
Mária Bilá 25.06.2020

Zastavme už konečne ohováranie

Svätý Ján Bosco skonštatoval, že ak by sa našiel niekto, kto by dokázal zastaviť ohováranie, zničil by veľkú časť zla vo svete. To je celkom dobrá výzva. Čo by sa stalo, ak by sa každý z nás rozhodol stopnúť ohováranie v tom kúsku sveta, v ktorom sa pohybuje? Keby začal sebou?
Zastavme už konečne ohováranie
avvenire .it 25.06.2020

Štyridsať rokov káže pápežom

Páter Raniero Cantalamessa oslavuje malé výročie – už 40 rokov je pápežským kazateľom. „Vymenovanie pre mňa bolo, pochopiteľne, prekvapením,“ opisuje otec Cantalamessa svoje dojmy, keď ho 23. júna 1980 sv. Ján Pavol II. pridružil k pápežskej rodine.
Štyridsať rokov káže pápežom
Anna Stankayová 25.06.2020

Kresťanskí kouči vás môžu nasmerovať

Koronavírus skomplikoval životy obyvateľov i na Slovensku. Mnohí majú strach, cítia sa osamelí a obávajú sa o svoje zamestnanie či vzťah. Takmer 40 kresťanských koučov sa preto spojilo, aby do konca júla bezplatne pomohli všetkým, ktorí sa na nich obrátia. Online projekt - službu sprevádzajúceho rozhovoru spustilo Poradenské centrum pre rodiny Family Garden. Predstavil ho projektový manažér centra KAMIL BAGIN (50). 
Kresťanskí kouči vás môžu nasmerovať